تلفن

تنها مرکزی که بصورت شبانه روزی (باهماهنگی)در تهران خدمات پرینت و صحافی ارائه میدهد.

سریعترین مرکز خدمات پرینت و صحافی در تهران بعنوان مثال انجام پایان نامه در کمتر از یک ساعت

قیمت های ما با حداقل سود درنظر گرفته شده و معیار ما انجام تعداد بیشتر سفارش با قیمت کمتر است. تا در صورت رضایت مشتری مجموعه سبحان را به دیگران معرفی نمایید

کیفیت اصلی ترین ملاک مجموعه سبحان است و این موضوع  فقط با انجام حداقل یک سفارش برای شما قابل اثبات است

رول آپ چیست؟

سازه نمایشگاهی شیک و پرکاربردی از جنس آلومینیوم است که در آن مدیا چاپی بوسیله یک فنر در ‏پایه آلومینیومی جمع می گردد.‏

استند رول آپ به دو نوع رول آپ ثابت و رول آپ موتوردار یا گردان تقسیم می شود. پلات لمینت ، کنواس و ‏ورق ‏pvc‏ پر کاربردترین مدیاهای مورد استفاده برای رول آپ است.

رول آپ در نمایش تبلیغات و اطلاع رسانی در غرفه های نمایشگاهی، کنفرانس های خبری،سالن های همایش، سمینارها و مکان های عمومی کاربرد فراوانی دارد.

چاپ رول آپ


چاپ رول آپ یک صفحه کلاسیک مورد استفاده در مکان های تجاری و نمایشگاهها است. سالهاست که نمایشگرهای تبلیغاتی صفحه ای به خاطر کارایی بالا بسیار مورد پسند کاربران قرار گرفته است. استفاده از چاپ رول آپ به عنوان یکی از نمایشگرهای تبلیغاتی بسیار ساده است.

شما باید فضای زیادی برای جلب توجه عموم به پیام خود داشته باشید. به همین دلیل بنر رول آپ نمایشگاهی بهترین راه برای اعلام قیمت یا معرفی محصول جدید و همچنین افزایش میزان شناخت از یک نام تجاری است. به علاوه ضامن تبلیغ در نمایشگاه هایی است که مدت زمان طولانی ادامه خواهند یافت، و همچنین تبلیغات در بهترین کیفیت انجام خواهد شد.پس باید در انتخاب خود دقت داشته باشیم.

استند رول آپ


استند رول آپ عمودی برای جلب توجه عموم در فروشگاه ها، نمایشگاه ها، دفاتر و … استفاده می شود. استند رول آپ به اندازه کافی بزرگ است و شما حداکثر فضا را برای تبلیغات و خلاقیت های تبلیغاتی خود دارید. می توان با طراحی بصری دقیق و شعارهای تبلیغاتی، میزان جلب توجه را به حداکثر رساند. پس می توانید قبل از برقراری ارتباط لفظی پیام خود را به مخاطبان ارسال کنید.

چاپ رول آپ می تواند حاوی لوگوی شرکت یا سازمان خاصی باشد یا نباشد.

بنرهای استند رول آپ یکی از مهمترین نمایشگرهای تبلیغاتی بوده که تاثیر زیادی در فروش و معرفی محصولات فروشگاه ها، مکان های تجاری و کسب و کار دارد. بنر رول آپ به شرطی که به درستی طراحی شود، می تواند مانند یک آگهی تبلیغاتی در روزنامه، تلویزیون یا رادیو مورد توجه واقع شود.

مزایای استند رول آپ :


1. سبک وزن بودن
2. حمل و نقل آسان
3. قابلیت استفاده مجدد
4. راه اندازی ساده
5. ساخته شدن از مواد با دوام

به منظور بالا بردن اثربخشی و کیفیت، پیشنهاد هایی برای طراحی و چاپ رول آپ ارائه می شود :

1) لوگو را در بالای صفحه قرار دهید :

برای نمایش آرم شرکت و پیام اصلی خود از قسمت بالایی صفحه بنر رول آپ استفاده کنید. مهم این است پیام و هدف اصلی به چشم مخاطبان برجسته و با اهمیت بیاید، حال این پیام می تواند شعار تبلیغاتی، لوگو شرکت یا سازمان، تصویری از محصولات و یا وبسایت باشد. پیام باید به گونه ای باشد که توجه مخاطبان را به خود جلب کند.

2) از چپ به راست بنویسید :

مشتریان و مخاطبان معمولا برای خواندن از روش بالا به پایین و یا چپ به راست استفاده می کنند، بنابراین بهتر است در چاپ رول آپ به این نکته توجه کنید. از طرفی تعداد کلمات در بنر رول آپ باید حداقل تعداد را داشته باشد. به یاد داشته باشید که اطلاعات بیشتر می تواند توسط بروشور و یا کارت های آگهی ها مختص شرکت شما ارائه شود.

3) تصاویر:

از تصاویر با کیفیت بالا در نسخه چاپ رول آپ استفاده کنید. پیشنهاد می شود که از تصویری که مستقیما از وب سایت یا اینترنت دانلود شده است استفاده نکنید. زیرا کیفیت آن پایین می آید. به یاد داشته باشید که هدف رول آپ نمایشگاهی جلب توجه مشتریان است.

4) رنگ :

رنگ ها در معرفی و جلب توجه رول آپ نمایشگاهی بسیار مهم هستند. شما می توانید از رنگهایی استفاده کنید که با پس زمینه رول، متن، تصاویر و لوگوی شرکت یا سازمان هماهنگی داشته باشد.

5) اطلاعات تماس :

اطلاعات تماس یکی از اجزای مهم استند رول آپ خصوصا در رول آپ نمایشگاهی است. می توانید اطلاعاتی در مورد چگونگی ارتباط بهتر با شما را ارائه دهید. مانند شماره تماس و آدرس ایمیل.