تلفن

تنها مرکزی که بصورت شبانه روزی (باهماهنگی)در تهران خدمات پرینت و صحافی ارائه میدهد.

سریعترین مرکز خدمات پرینت و صحافی در تهران بعنوان مثال انجام پایان نامه در کمتر از یک ساعت

قیمت های ما با حداقل سود درنظر گرفته شده و معیار ما انجام تعداد بیشتر سفارش با قیمت کمتر است. تا در صورت رضایت مشتری مجموعه سبحان را به دیگران معرفی نمایید

کیفیت اصلی ترین ملاک مجموعه سبحان است و این موضوع  فقط با انجام حداقل یک سفارش برای شما قابل اثبات است

استند چیست ؟

استند تبلیغاتی سازه ایست که انواع چاپ با مدیاهای مختلف بر روی آن نصب شده و این امکان را به شما می دهد که تبلیغات خود را با وضوح بیشتر و دید بازتر در معرض عموم قرار دهید از مزایای انواع استند می توان به زیبایی ظاهری و سبک بودن آن اشاره کرد که همین امر باعث پرتابل بودن استندها می گردد. استندها در تیپ ها و اشکال متنوع و متفاوت تولید می شوند.

استند یک سازه نمایشگاهی و سازه تبلیغاتی است که به میزان بالایی درمعرض دید و توجه مخاطبان است. علاوه بر آن ویژگی ها و قابلیت هایی چون زیبایی، سطح تبلیغاتی وسیع، صرفه جویی در زمان و هزینه، نصب و راه اندازی سریع و حمل و نقل آسان استند  را به یک روش موثر برای بازار یابی و افزایش بازده سرمایه گذاری تبدیل نموده است. 

انواع استند:

استند تبلیغاتی

استند نمایشگاهی ، همانند دیگر اعضای خانواده استند ها،  که به علت قابل حمل بودن و وزن سبک جزو محبوب ترین سازه نمایشگاهی و تبلیغاتی به شمار می آیند. این استند ها به صورت ایساتده قرار میگیرند و در زیر 1 ساعت قابل نصب هستند، همچنین این مزیت را دارند تا به طور مکرر در نمایشگاه ها و غرفه های بعدی مورد استفاده قرار گیرند. استندهای نمایشگاهی ایده گستر در ابعاد متفاوت عرضه می شوند که شما باید بر اساس نیازتان و بر اساس ابعاد غرفه به سفارش آن اقدام کنید. موارد قابل استفاده استند های نمایشگاهی در دکوراسیون کنفرانس ها و همایش ها، سمینارها و غرفه های تبلیغاتی و  هتل ها و جشنواره ها، دانشگاه ها، سکوی برگزاری مراسم و ….. می باشد. استندآپ های نمایشگاهی زمانی بیشترین استفاده خود را پیدا میکنند که شما قصد برپایی غرفه ای در نمایشگاه دارید اما وقت کافی را برای این کار ندارید، اینجاست که قابلیت ها ذکر شده استند نمایشگاهی به کار می آید. سپس کار به چاپ استند آپ تبلیغاتی میرسد که باید از طرح های مدرن و بر اساس نیازهای روز استفاده شود به طوری که بتواند پیام خود را در مدت زمان کوتاهی که بیننده به آن خیره می شود ارائه دهد، هم چنین لوگوی شرکت و یا لوگوی محصول تبلیغاتی به گونه ای در تصویر درج شود که کاملا در دیدرس افراد باشد. مزیت استند آپ نمایشگاهی در این است که طرح های چاپی آن بارها می توانند تعویض گردند. 

استند فروشگاهی

برای نمایش هر چه بهتر یک محصول در فروشگاه ها و مغازه های بزرگ و جلب بیشتری مشتری به آن، استند فروشگاهی یکی از محبوب ترین و بهترین ایده ها به شما می آید. در بازار امروز، بسته بندی، قفسه و چیدمان مناسب یک محصول به اندازه کیفیت خود محصول برای فروش اهمیت دارد، از این رو انتخاب یک استندآپ مناسب با توجه به طرح و ابعاد فروشگاه یا مغازه تان اهمیت می یابد. در این نوع استند ها می توان انواع متفاوتی از موارد خوراکی را نظیر نان و شیرینی ، قفسه نوشیدنی غذاهای آماده و نیمه آماده ، چیپس و پفک ، مواد بهداشتی ، همچنین قفسه کتاب، مجلات و روزنامه قفسه بندی کرد. استند های تولید شده توسط شرکت ایده گستر رنج متفاوتی در بر میگیرد همانند استند فروشگاهی فلزی ، استند فروشگاهی چوبی ، استند فروشگاهی ام دی اف ، استند فروشگاهی کارتن پلاست ، استند فروشگاهی پلکسی و استند فروشگاهی تزریقی. قیمت استند فروشگاهی بر اساس نوع و کیفیت آن متفاوت است که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت و شیوه خرید استند فروشگاهی با نمایندگان مجرب ما در ارتباط باشید.

برای نمایش بهتر یک محصول تنها خرید استند فروشگاه بسنده نیست و باید در مورد طرح و رنگ آن و تناسب آن با فروشگاه به درک درستی رسید. از ان جا که مشتریان سوا از خریدهای از پیش تعیین شده شان، خرید های لحظه ای زیادی را نیز در کنارشان دارد، داشتن استند آپی که نظر هر بیننده را جلب کند یکی از موثرترین راه ها برای افزایش بازاریابی و فروش یک محصول است، با رعایت صحیح این موارد، در لحظه خرید مشتری به شدت ترغیب خواهد شد. پراستفاده ترین روش استند فروشگاهی برای محصولات کم وزن با فروش زیاد است، برای همین مکان قرار گیری آن باید در جایی باشد که به راحتی در دید مشتری قرار بگیرد.