تلفن

تنها مرکزی که بصورت شبانه روزی (باهماهنگی)در تهران خدمات پرینت و صحافی ارائه میدهد.

سریعترین مرکز خدمات پرینت و صحافی در تهران بعنوان مثال انجام پایان نامه در کمتر از یک ساعت

قیمت های ما با حداقل سود درنظر گرفته شده و معیار ما انجام تعداد بیشتر سفارش با قیمت کمتر است. تا در صورت رضایت مشتری مجموعه سبحان را به دیگران معرفی نمایید

کیفیت اصلی ترین ملاک مجموعه سبحان است و این موضوع  فقط با انجام حداقل یک سفارش برای شما قابل اثبات است

چاپ عکس روی شاسی MDF

اکثر ما علاقه‌ی زیادی به نوشتن خاطرات گذشته و ثبت لحظات به یاد ماندنی زندگی خود داریم. و گاهی در گذشته در دفتر خاطراتی این لحظات زیبا را ثبت کرده‌ایم.

برخی اوقات هنگام مرور دفتر خاطرات به این فکر می‌کنیم که کاش عکس‌هایی در کنار این خاطرات زیبا ثبت کرده بودیم ! اما جای نگرانی نیست!

 این محصول با زیبایی منحصر به فرد و کیفیت مثال‌زدنی در طراحی نوین دکوراسیون داخلی بعنوان کم هزینه‌ترین وسیله برای تغییر دکوراسیون و تزئین محیط ادارات و منازل  مورد توجه ویژه قرار دارد.

چاپ عکس روی فوم برد

زندگی خاطرات تلخ و شیرین بسیاری دارد، خاطراتی که بسیاری از مواقع به دست فراموشی سپرده می‌شوند. راه‌های زیادی برای ثبت خاطره‌ها به شیوه‌ای دوست‌داشتنی وجود دارند. اما در این بین به جرأت می‌توان گفت که رایج‌ترین روش ممکن برای ثبت خاطرات، عکس‌برداری است. عکس‌های رنگارنگی که با نگاه کردن به آن‌ها، آنچه در آن لحظه از زندگیمان گذشته است را به یاد می‌آوریم و برای دقایقی غرق در خاطرات می‌شویم.

چاپ روی شاسی محصولی ترکیبی و بی‌نظیر برای ماندگار کردن لحظاتِ خاطره انگیزِ کار و زندگی. این محصول با زیبایی منحصر بفرد و کیفیت مثال‌زدنی در طراحی نوین دکوراسیون داخلی بعنوان کم هزینه‌ترین وسیله برای تغییر دکوراسیون و تزئین محیط ادارات و منازل مورد توجه ویژه قرار دارد.

کاربرد

  • استفاده از تصاویر چاپ شده در محیط کار و زندگی سبب زیباسازی فضا و یادآوری لحظات ارزشمند زندگی باشد.
  • در گذشته استفاده از قاب‌های رنگارنگ با طرح‌های مختلف رواج داشت که در دکوراسیون منازل نقش اساسی داشتند، اما این روزها دیگر استفاده از قاب عکس قدیمی شده، یکی از جایگزین‌ها برای آذین بندی منزل و محل کار با خاطره‌ها و تصاویر مورد علاقه، تخته شاسی می‌باشد که روز به روز بر طرفداران آن افزوده می‌شود.
  • قابل استفاده در منازل، عکاسی‌ها، آتلیه‌ها، سازمان‌ها، شرکت‌های تبلیغاتی و انجام تمام امور چاپ و آلبوم‌های دیجیتال به کار می‌رود

جنس و کاربرد تخته شاسی

  • تخته شاسی برای ثابت نگه‌داشتن کاغذ و ایجاد شرایط مناسب برای چاپ عکس استفاده می‌شود.
  • تخته شاسی از جنس فیبر یا تخته سه لا در اندازه‌های مختلف و متناسب با ابعاد استاندارد کاغذ و مقوا تهیه و برای چاپ عکس‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. اگر به فکر زیباسازی دکوراسیون منزل و محیط کار با عکس و آرم خودتان هستید، چاپ عکس شما روی MDF پیشنهاد مناسبی است. کیفیت چاپ روی این محصول فوق العاده و هم‌چنین هزینه چاپ روی این محصول به صرفه می‌باشد. استفاده از تخته شاسی تنها در عکس‌های خانوادگی مرسوم نیست بلکه درصنعت تبلیغات، تجارت و غیره هم کاربردهای فراوانی دارد.